אודות

יגאל באום – מומחה לשיווק

יגאל באום בוגר האקדמיה לעיצוב "בצלאל" בירושלים, ישראל – מעצב האינטרנט הראשון בישראל שהחל את עבודתו בשנת 1996, יגאל הוא מחלוצי העיצוב האינטראקטיבי והיה שותף לפרוייקטים הראשונים בארץ בתחום – כשבין לקוחותיו ניתן למנות את: ערוץ 2, נטוויז'ן, ממשלת ישראל, ספיאנס, בנק ירושלים, סוני ישראל, בסט ביי, באדג'ט ישראל, עיתון הארץ, האוניברסיטה העברית ועוד חברות רבות מהגדולות במשק.


בין השנים 1996 – 2008 יגאל ניהל והיה הבעלים של Baum Web Visual Marketing

במסגרת העבודה החברה ביצעה מאות פרוייקטים לאינטרנט, כמו כן נתנה החברה
פתרונות כוללים לחברות כולל יצירת תדמית מלאה, פרוייקטים לדפוס, מולטימדיה וכו'
בין הלקוחות היו עשרות חברות תעשייתיות ומוסדות מהמובילים בישראל.

החל משנת 2008 יגאל באום עוסק כמעט אך ורק בשיווק וההתמחות שלו היא בפרוייקטים
של שיווק ישיר בפלטפורמות חדשות ומתקדמות. יגאל פיתח מתודולוגיות מתקדמות של הנעה לפעולה ע"י עיצוב שיווקי ועובד עם עסקים וחברות בישראל ובעולם. הן בפרוייקטים של שיווק ישיר באינטרנט והן בייעוץ וליווי של חברות ובניית אסטרטגיות שיווק מתקדמות במיוחד לחברות תעשייתיות/ביוטכנולוגיה/הייטק.

תחום הביטוח

בסוף שנת 2010 החל יגאל ליישם את שיטות השיווק הייחודיות שלו בקבוצות נישה והחל לפתח תוכניות שיווק לסוכני ביטוח ולעבוד עם סוכנים.

בשנת 2011 הקים יגאל באום חברה בשיתוף עם סוכן הביטוח גילי רון מהמיזם המשותף: גילי רון-שגיא יוגב המתמחה בשיטות שיווק לסוכני ביטוח בשיטה שפותחה במיוחד לשם כך תחת השם New World Agent החברה עובדת כרגע עם סוכני ביטוח ובתי סוכנים מהמובילים בישראל.

הוראה

במשך כל השנים יגאל הוא מרצה לסטודנטים ותלמידים ומפתח תוכניות לימוד בתחומים:
עיצוב שיווקי, יסודות העיצוב, עיצוב ממשק משתמש UX עיצוב אינטראקטיבי, עיצוב אפליקציות ועוד.. יגאל לימד עד היום אלפי סטודנטים. כמו כן יגאל מרצה בפני אנשי עסקים וחברות ופתח עשרות הרצאות וסמינרים בתחומי השיווק והעיצוב השיווקי.
הבלוג של יגאל באום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *