איך להרוויח כסף מהבנת תהליכים נפשיים של הלקוח?

אנחנו עוסקים הרבה ביצירת חומרים שיווקיים על מנת לגרום לאנשים ליצור אתנו קשר,על מנת שנוכל לייצר אתם אינטראקציית מכירה בשלב מאוחר יותר, אך האם אנחנו מודעים להשפעה האמיתית שיש לחומרים השיווקיים הללו על הלקוח?

האם אנחנו יודעים מה קורה ללקוח שהוא בא במגע עם התוכן שלנו? להמשיך לקרוא איך להרוויח כסף מהבנת תהליכים נפשיים של הלקוח?

לינקים להרצאות וידאו על שיווק שאספתי בשבילכם

שלום לכולם

בכל כמה ימים אני מתכוון לפרסם עבורכם לינקים להרצאות וידאו חשובות ביותר שאני
אאסוף באינטרנט – מדובר בהרצאות ממיטב אנשי השיווק בעולם, ההרצאות הן באנגלית,
אך הן מכילות ידע ששווה לכם כסף, מומלץ להכנס למאגר מדי פעם ולבדוק את ההתפתחויות. להמשיך לקרוא לינקים להרצאות וידאו על שיווק שאספתי בשבילכם

מה אני רוצה להגיד?

שלום לכולם

שמי יגאל באום, מזה 20 שנה שאני עוסק בתחום האינטרנט ברציפות. עד שנת 2008 חילקתי את זמני בין ניהול עסק שבנה אתרי אינטרנט ותדמית לחברות ועסקים – לבין הוראה של תחומי העיצוב והעיצוב השיווקי והתדמיתי. לפני כשבע שנים גיליתי כי תחום העיצוב והתדמית כפי שאנו מכירים אותו הופך יותר ויותר ללא רלוונטי וכי התועלת שאני יכול להביא לחברות יהיה גדול לאין שיעור אם אני אמקד את הידע והיכולת שצברתי לתחום השיווקי בעיקר.

לאחר מחקר שנשמך מס' שנים וכן עבודה עם גופים, חברות ועסקים רבים פיתחתי שיטת שיווק שהיא למעשה יותר תפיסת עולם – ואשר מטרתה היא יצירת אסטרטגיה שיווקית רבת ערך לחברות. את שיטות העבודה שלי
אני מיישם כבר היום, כאמור עם לקוחותיי – ואולם במקביל התחלתי להעמיק יותר ויותר בצרכים שונים של סוגים שונים של עסקים וכך הגעתי לעבוד עם סוכני ביטוח. מתברר שעולם הביטוח הוא עולם מורכב ביותר בעל יכולות התפתחות אדירות אך יחד עם זאת הוא עולם שמרני מאוד שנמצא בקיפאון.
להמשיך לקרוא מה אני רוצה להגיד?