למה לכתוב מאמר מקצועי ואיך לעשות את זה?

נכתב ע"י יגאל באום ביוני 2009

ובכן, על מה אני רוצה לכתוב לכם היום? במאמר הפעם אני רוצה להתייחס לנושא של מאמרים מקצועיים בתחום שלכם, ולמה כל כך חשוב שתכתבו כאלה :

מי שבנה אתר או שיש בבעלותו אתר בוודאי פגש בנושא של כתיבת מאמרים כדי להעלות את האתר שלו בדירוג של גוגל – אחת העצות של בוני אתרים ומקדמי אתרים בגוגל היא לכתוב מאמרים מקצועיים בתחום שלכם, הסיבה שההמלצה הזאת קיימת היא בין השאר דרך העבודה של גוגל שהיא סריקה של המידע שלכם וההתאמה שלו למידת הרלוונטיות של המילה או הביטוי שהגולש חיפש – ולכן אך טבעי שמאמר ובו מילים וביטויים תואמים יגרום לאתר להופיע בדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

להמשיך לקרוא למה לכתוב מאמר מקצועי ואיך לעשות את זה?

משמעות הטקסטים באתר אינטרנט

נכתב ע"י יגאל באום בפברואר 2009

במאמר זה אתייחס לנושא הכתיבה באתר אינטרנט. למלל באתר אינטרנט קיימים שני היבטים: הראשון ההיבט הטכני וההיבט השני – תוכני. מכיוון שאתר אינטרנט הוא למעשה ערוץ שיווקי מבחינתנו קיימת חשיבות רבה למסרים הכתובים שאנחנו מעבירים ללקוחות הפוטנציאליים שלנו – ומהבחינה הזאת אתר אינטרנט איננו שונה מכל מדיום אחר, גם כאן הלקוחות שלנו יתייחסו ברצינות למסרים הכתובים אם מסרים אלה יתנו מענה לצרכים שלהם כמובן.

להמשיך לקרוא משמעות הטקסטים באתר אינטרנט

משמעות עדכונו השוטף של אתר האינטרנט שלכם

נכתב ע"י יגאל באום באפריל 2009

אתר האינטרנט מציב בפני בעלי העסקים אתגר חדש שלא היה קיים טרם עידן האינטרנט, למרות שאתרי אינטרנט מסחריים קיימים כבר מ 1995 – הרי שתפיסה שיווקית באתרי אינטרנט עדיין לא התבססה די צרכה ואנחנו עדים לשינוי רק לאחרונה אם כי עדיין לא בהיקף הנדרש מבחינת בעלי העסקים.

האתגר החדש הוא הצורך בעדכון שיווקי שוטף כל העת ע"י שימוש באתר כצינור שיווקי. להבדיל מהתקופה שלפני עידן האינטרנט – שבה המידע זרם בצורה שונה לחלוטין ובפרקי זמן שונים, הרי שכעת המידע זורם ומשתנה כל העת – ולכן הצורך לעדכנו הוא צורך מיידי ותמידי.

להמשיך לקרוא משמעות עדכונו השוטף של אתר האינטרנט שלכם